a
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Projekt REM


 

 Projekt REM

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alfred
Admin
avatar

Liczba postów : 14
Join date : 07/09/2015

PisanieTemat: Projekt REM   Pon Wrz 07, 2015 11:16 pm

Według zdobytych przez was danych, projekt REM planowano już na długo przed 2018 rokiem, kiedy to testowano na zwierzętach szczepionkę zwaną REM, jednak dopiero po zatrudnieniu Bohra do szpitala św. Pawła zaczęto wprowadzać je w życie. Bazowym "składnikiem" projektu byli żywi ludzie, chorzy psychicznie - w założeniach projekt ten miał stworzyć utopijną rzeczywistość, w której każdy mógłby wypocząć i gdzie sprawnie można by było leczyć ludzkie ułomności, zaczynając od drobniejszych chorób psychicznych. Już na samym początku wybrali "Mistrza" - Projekt Zero, który miał stworzyć wyspę, nad którą laboranci mieliby kontrolę poprzez niego - w tym celu zaczęto pracować na CHIP'em. Projekt okazał się bardzo wadliwy przez niedoskonałą szczepionkę. Ludzie, zamiast zdrowieć, zaczynali popadać w depresję prowadzącą do samobójstw, lub GAS wyniszczała ich organizmy od środka w przeciągu nawet kilku minut. W 2021 roku spróbowano wykorzystać jej mutujące zdolności i lecznicze moce Projektu Zero ku celom wojskowym, licząc na to, że pomoże to walce z Molochem, jednak szybko porzucono ten pomysł już w 2022 roku. W międzyczasie poszukiwano silniejszego nośnika w zastępstwie dla Projektu Zero, którego określono jako "niezdolnego do wykorzystania pełnego potencjału projektu".
Projekt REM zaczął się zacierać ze swymi pierwotnymi założeniami - zaczęto go sprowadzać na celowe wywoływanie mutacji. W roku 2048 potwierdzono zgon Projektu Zero, jednak projekt REM nadal trwał. I czy trwa po dziś dzień..?

Projekt REM zakładał projekt CHIP'u, który pozwalał na kontrolę mutantów - finanse i czas wymagany w zaprojektowanie tego w czasach i warunkach obecnych była niemal niemożliwa, jednak zdołano stworzyć jeden - był on wszczepiony Shane'owi Collins'owi, co umożliwiało Ferdynandowi Bohr'owi kontrolowanie go i odczytywanie zapisu wspomnień.
1 sierpnia 2018r
Znalazłem w końcu idealne miejsce do moich badań.
2 tygodnie temu zatrudnił mnie Joseph Jones – nareszcie ktoś docenił mój talent i zapewnił możliwość rozwoju.
Wyłączamy system monitoringu w piwnicach – rząd nie może się dowiedzieć o naszym alternatywnym sposobie leczenia, dopóki nie udoskonalimy go w pełni.
Spodziewamy się wysokich wyników.

2 luty sierpnia 2019r
Szpital Psychiatryczny im. Św. Pawła
Projekt: REM
Numer sprawy: 34
Imię i Nazwisko pacjenta: Raymond E. Oritz
Pierwsze konsultacja: 1 stycznia 2019r
Status terapii: MARTWY
Diagnostyka: Po miesięcznej terapii ukazały się pełne objawy F06.3 wg klasyfikacji ICD-10. Zmarł poprzez powieszenie.
Sugeruję zmniejszyć wpływ na pracę hormonalną organizmu.
Konieczne zmniejszenie toksyczności leku.

9 czerwiec 2019 roku
Pacjenci nadal wykazują spokój, mamy cztery ofiary śmiertelne – w imieniu nauki trzeba poświęcić tych, dla których nie ma już nadziei w obecnie znanej nam medycynie. Zbieramy coraz więcej informacji na temat błędów w Projekcie REM – Jones musiał wystosować pismo masowe do rodzin mających tutaj swoich krewnych, zapewniając ich o bezpieczeństwie. Rząd też już zaczyna węszyć – pora zdradzić, że pracujemy nad czymś większym.
Ofiary są niezbędną ceną do naszego celu. Brama Nieba jest już blisko.
Opracowywanie odpowiedniej szczepionki ma się ku lepszemu.
Gdybym tylko jeszcze był w stanie rozpracować ten CHIP… mógłby ustabilizować stan psychiczny pacjentów.

16 sierpnia 2019 roku
Szpital Psychiatryczny im. Św. Pawła
Projekt: REM
Numer sprawy: 157
Imię i Nazwisko pacjenta: Amy R. McNeal
Pierwsze konsultacja: 5 stycznia 2019r
Status terapii: Pacjentka zaczyna przejawiać coraz poważniejsze zaburzenia psychosomatyczne. Pacjentka opowiada o osiągniętej Nirwanie, nie chce wychodzić z fazy snu – konieczne jest stosowanie adrenaliny do utrzymywania jej funkcji życiowych. Odmawia przyjmowania pokarmów i wypróżniania się. Jej organy powoli przestają funkcjonować.
Diagnostyka: Wprowadzić pacjentkę w pełną fazę REM.
Dopisek: Pacjentka zmarła po 24 godzinach od podania szczepionki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://neuroshima.forumpl.net
 

Projekt REM

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Neuroshima  :: Kartowo postaciowo :: Notatki MG :: Notatki, zapiski, pamiętniki-